Yhteystiedot, porrasmyynti

Myynti

Gunilla Förström

Helsinki
puh. 040 147 9952
email gunilla.forstrom@tahtiporras.fi

Jukka Kellosaari

Tampere
puh. 045 121 4797
email jukka.kellosaari@tahtiporras.fi

Juha Levo

Turku
puh. 040 544 1606
email juha.levo@avaimetkateentalo.fi

 Janne Alanen

Seinäjoki
puh. 045 112 2013
email janne.alanen@tahtiporras.fi

Tuomas Kurtti

Jyväskylä
puh. 044 2511 597
email tuomas.kurtti@tahtiporras.fi

 

Varaa aika porrasnäyttelyyn

Helsinki
Nuijamiestentie 5 A 3. krs
00400 Helsinki
puh. 040 147 9952
gunilla.forstrom@tahtiporras.fi

Tampere
Kullervonkatu 21 L 21
33500 Tampere (TMG Remontti)
puh. 045 121 4797

Turku
Satakunnantie 31
20300 Turku (Avaimet Käteen Talo)
puh. 040 544 1606

Yleiset

Toimitusjohtaja

Rakennusliikkeet ja talotehtaat
Pasi Alanen
puh. 050 505 0209
email pasi.alanen@tahtiporras.fi

Tuotantopäällikkö

Tuotanto ja toimitusten aikataulut
Mikko Hyytinen
puh. 050 350 5854
email mikko.hyytinen@tahtiporras.fi

Asennus

Janne Alanen
puh. 045 112 2013
email janne.alanen@tahtiporras.fi

Suunnittelu

Erkko Pohto
puh. 050 373 4903
email erkko.pohto@tahtiporras.fi

Markkinointi ja myynti

Pirkko Alanen (äitiyslomalla)
puh. 040 761 1766
email pirkko.alanen@tahtiporras.fi

Yhteydenottolomake

Kommentointi on suljettu.